Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş yap

Niçin Varız?

Satisacikar.com nedir?

El yapımı ve hobi ürünleri alıp, satabileceğiniz bir pazar yeridir. Aynı zamanda el yapımı ürünlere gönül vermiş insanları bir araya getiren bir topluluk sitesidir.

Ürün sergilemek ve satmak ücretsiz mi?

SatisaCikar.com’da sınırsız ürün sergilemek ve satmak ücretsizdir. Üstelik satışlarınızdan komisyon da ödemezsiniz.

Güvenli alışveriş nasıl oluyor?

SAtışaÇıkar, sipariş sonrası alıcı ve satıcıyı kargo ve ödeme şeklinde anlaşmak üzere serbest bırakır. Ödeme ve kargo şeklini alıcı ile satıcı sipariş sayfalarından mesajlaşarak belirlerler. İster satıcının hesabına elden ödeme, ister havale/eft ile ödeme yada istenirse herhangi bir Kapıda Ödeme (PTT, UPS, vb..) şekli üzerine anlaşabilirler. Kapıda Ödeme, her iki taraf için güvenli bir alışveriş yöntemi olarak tercih edilebilir.

SatışaÇıkar.Com’u kullanmaya nasıl başlarım?

Hoşgeldiniz! Sitede bulunan ürünleri gezerek, SatisaCikar.Com hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer siz de beğendiğiniz ürünleri sipariş etmek, yaptığınız ürünleri sergilemek, düşüncelerinizi ve yaptıklarınızı  diğer üyelerimiz ile paylaşmak isterseniz siz de üye olmalısınız. Kullanıcı adınız, e-posta adresiniz ve tercih ettiğiniz parola bilgilerinizi girerek, 1 dakikadan çok daha kısa bir sürede üye olabilirsiniz.

Nasıl üye olurum?

Ürün alıp/satabilmeniz, başkaları ile iletişime geçebilmeniz  için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Kullanıcı adınız, e-posta adresiniz ve tercih ettiğiniz parola bilgilerinizi girerek, çok hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz.
Üye olmak için tıklayınız

Aradığım ürünü nasıl bulabilirim?

Ürünlere iki türlü ulaşabilirsiniz. Kategori sayfalarımızı tarayarak doğrudan seçtiğiniz kategoriler altındaki ürünleri beğenebilir, yada arama kutusuna aramak istediğiniz ürün için anahtar kelimeleri yazarak arama yapabilirsiniz. Ayrıca özel olarak yalnızca ürün etiketleri veya üründe kullanılan malzemelere göre de arama yapabilirsiniz.

Üyeler kendi aralarında nasıl iletişim kurar?

SatışaÇıkar.Com da tüm üyeler, alıcılar ve satıcılar birbirleri ile direk iletişime geçebilirler. Bunu Gerçekleştirebilmek için Birbirlerine mesaj atmaları yeterlidir.

Bir Cevap Bırakın